| Ing. Arch. Ladislav Zeman

Židle Chromdesign

Dominantami místností, kde se lidé setkávají nejčastěji a kde tráví nejvíce času, bývají stolky. Ať už se jedná o stolky malé či velké, atypické či jemných tvarů, pokud jsou vyhotoveny zajímavě, dokážou upoutat každé oko. Skleněné stolky vám nejen dovezeme, ale také vyrobíme čistě podle vašeho vkusu. Přizpůsobíme se vašemu životnímu stylu a vámi vybraný nábytek upravíme na míru. O své zákazníky pečujeme -- před samotnou koupí vám zdarma poradíme a navrhneme interiér. Jde nám především o to, abyste se doma cítili pohodlně. Židle a nábytek Chromdesign - Židle které dodávají místnostem originální atmosféru.

Zahradní nýbytek Bentwood

Zahradní židle a křesla Bentwood prošla lety zátěžových testů v restauracích, kavárnách a hotelech po celé Evropě. Posezení v kvalitním zahradním židlovém křesle na vaší zahradě, terase či zimní zahradě je opravdovým zážitkem. Nyní si i vy můžete dopřát tento luxus za mimořádně příznivé ceny. Zahradní nábytek Bentwood poskytuje ve svém portfoliu širokou škálu zahradních židlí. Můžete si vybírat zahradní židle s polyratanu s hliníkovou konstrukcí, nebo z vysoce odolné hi-tech textilie. Pro náročné klienty nabízíme také zahradní křesla z ušlechtilé nerezavějící oceli, které se kombinují s hi-tech textilií, nebo s teakem nejvyšší jakosti. Teak při výrobě našich zahradních židlí byl použit výhradně z ostrova Borneo, kde toto dřevo také dokonale proschlo, a tudíž si uchovává stálý tvar a barvu. V tom tkví unikátnost zahradních židlí Bentwood. Pořiďte si kovový zahradní nábytek a prožijte pohodlně strávené chvíle s příteli v luxusním sedacím nábytku za příznivé ceny.

Moderní nábytek a interiéry Finezza

Finezza design Vám poskytuje osobité řešení, excelentní design, maximálně individuální přístup a spolehlivost, díky kterým společně dosahujeme výsledků odpovídajících Vašim náročným požadavkům a činnému životnímu stylu. Moderní nábytek Finezza design je značkou, která si váží Vaší přízně, a proto Vás chce hýčkat.

Designový portal Dezzignpoint.cz

Přinášíme to nejlepší z oblasti interiérového designu, včetně designu bytů, domů a nábytku. Vše o nejvýznamnějších designérech, jako Philipe Starck, Verner Panton, Ron Arad, Antonio Citterio či Jasper Morrison. Aktuální informace o světových veletrzích jako Ambiente či Stockholm Furniture Fair. Novinky o značkách a ateliérech jako Vitra, Moroso, Verpan nebo Alessi. Nic co se týká designu Vám díky Dezzignpointu nezůstane utajeno. Podrobné informace ze světa designu jsou určeny pro každého, kdo se o současný design opravdu zajímá.

Návrhy interiérů CR DESIGN

Návrhy komerčních interiérů CR DESIGN LTD. je výrobní a vývojovou společností, která na českém trhu dodává nejširší sortiment a služby v oblasti návrhů a realizací obchodních prostorů a prodejen. Společnost CR DESIGN LTD se v roce 2008 stala nástupní společností ryze českého soukromého subjektu Ladislav Šenkyřík, Chrom-design, aby svými zkušenostmi a kapitálem pomohla rozvoji firmy v oblasti dovozu a dodávek obchodního zařízení a pomocí silného výrobního zázemí tak posílila pozici na trhu ve střední Evropě v oblasti návrhů a dodávek komerčních a obchodních prostor.

Návrhy interiérů ViewART

U nás nenavrhují interiery asistentky či rádoby odborníci, ale skuteční designeři, lidé s patřičným vzděláním, estetickým cítěním a potřebnými technickými a ergonometrickými znalostmi. Navrhování interiéru v souladu se světovými designovými trendy, respektujeme tradiční ověřené technologie, ergonometrii, souhru barev, materiálovou jednotu a také vyrobitelnost v střízlivých cenových relacích. Návrhy interiérů - zde se dostáváte k užšímu výběru designových specialit, jak z naší autorské dílny, tak z dílny světových renomovaných designerů. Jedná se o Designové doplňky, které se nám líbí, a které se budou líbit i Vám. Všechny produkty z této sekce jsme schopni dodat či vyrobit. Postupem času budou v této kategorii přibývat nové prvky tak, jak je budeme objevovat na mezitárodních výstavách a ve spolupráci s Vámi Doplňky do interiérů | Návrhy interiérů hotelu | Návrhy interiérů restaurace |

Svítidla a osvětlení

Zvědavost je mým zvykem. Zajímám se o harmonii materiálů, o šíření světla, o geometrii přírody a podobně. Můj neuspořádaný objev Archiméda, Galilea a Pascala mne vedl k prožití chvílí blaha, kdy jsem pozoroval páru stoupající z vany, mycí houbu snažící se nepobrat více vody a vznášet se dál na hladině, bublinky na koleně, kapku a rytmický postup vln po vodě atd. Mezitím jsem uvažoval o Acua. Světelné studio LightVision poskytuje produkty a služby v oblasti osvětlovací techniky. Každý prostor, který potřebuje nasvětlit, je svým způsobem specifický a ojedinělý a tak k jeho řešení přistupujeme zcela individuálně. Světlené studio Svítidla LightVision přichází s nabídkou originálních řešení pro naše obchodní partnery, architekty, projektanty, odbornou veřejnost, distributory i koncové zákazníky k naplnění Vašich jedinečných osobitých světelných vizí.

www studio BRAINWAVE

Jsme www studio, které vytváří profesionální firemní www stránky a internetové obchody. Klademe důraz na jednoduchost, intuitivní ovládání a dodržování jednotného firemního stylu. Při tvorbě WWW stránek dodržujeme základní požadavky vyhledávající robotů pro snadnější dohledání ve full textových vyhledávačích. Tvorba firemních www stránek od Brainwave.cz

Tvorba loga WHITE LABEL

Tvorba loga - Základem úspěšné realizace každého projektu je přesné stanovení postupu a shromáždění všech potřebných podkladů ať už jde o redesign stávajícího logotypu nebo tvorbu zcela nové značky. K Vytvoření loga by měl být vytvořen Logomanuál , příručka, která přesně definuje základní varianty použití loga, barevnost, písmo a veškeré možnosti manipulace a koordinace se značkou. Logo manuál slouží pro přesnější komunikaci nejen v rámci firmy, ale pro externí dodavatele reklamy či reklamní agentury. Udržuje tak přesné povědomí o značce ve vztahu k zákazníkům. Logo manuál slouží jako základní informační zdroj o značce a jejím použití. Je především prvním krokem k systematickému budování jednotného vizuálního stylu (Corporate identity ) vaší společnosti.

atelier X

A T E L I E R X
Gorkého 11
602 00 Brno

T : + 420 541 642 228
F : + 420 541 642 240

E : info@atelierx.cz
| zpět